Życzliwość dla naszego RNA …

Posted On 17 maja 2021|

Czy istnieje wątpliwość w Tobie? Czy czasem zastanawiasz się czemu ta cała troska o wyszczepienie jak największego odsetka populacji służy? Czy służy zdrowiu? Czy służy twojemu ciału? W tym wszystkim … jak by to było zadbać o to, aby nie musieć stanąć po jakieś ze stron? Jak by to było nie musieć martwić się co będzie?

Jak by to było móc przygotować swoje ciało na każdą przyszłość? Jak by to było mieć komfort, że cokolwiek się stanie, twoje ciało i zarządzanie nic wciąż będą należeć do Ciebie?W najbliższy czasie w Łodzi i Rybniku, odbędą się warsztaty, z procesu na ciało, który pozwala na to, aby nie musieć się martwić o to, co stanie się z twoim ciałem po szczepieniu. Wprowadzanie jakichkolwiek substancji do ciała zawsze wymaga zapytania ciała, co ono na to. W przypadku szczepień aCovidowych możemy mieć ten wybór ograniczony i może okazać się, że bez względu na to co o szczepieniach wie twoje ciało, będziesz mniej czy bardziej zmuszony do tego, aby ją przyjąć. To szkolenie z procesu na ciało, który neutralizuje skutki uboczne szczepienia, może pozwolić Ci zachować spokój i poczucie wyboru jak twoje ciało zareaguje na szczepienie, ale też nauczenie się tego procesu, pozwoli Ci być wsparciem dla innych ciał, które doświadczają niespodziewanych skutków ubocznych szczepienia.

Gdybyś chciał poznać proces na ciało, dzięki któremu ograniczysz skutki uboczne szczepienia, a jednocześnie będzie mógł być wsparciem dla wielu osób i ich ciał, które borykają się ze skutkami ubocznymi szczepień zapraszam serdecznie do Łodzi i Rybnika na certyfikowane szkolenie z niezwykłego procesu dla ciała Access Consciuousess.

Linki do rejestracji na te szkolenia znajdują się w zakładce Terminy Szkoleń

zapraszam

Marcin Marcinkowski